Skocz do zawartości

Welcome to Ts-4Games.pl - Publiczny Serwer TeamSpeak3
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Najlepsi Posterzy

 • ArginZdjęcie
  1. Argin

  125 Posty

 • CzempiZdjęcie
  2. Czempi

  105 Posty

 • GamuśZdjęcie
  3. Gamuś

  85 Posty

 • MetiusZdjęcie
  4. Metius

  18 Posty

 • MakińczykZdjęcie
  5. Makińczyk

  6 Posty

Nowi użytkownicy

 • JessicaComZdjęcie
  1. JessicaCom

  Dołączył: 13 lis 2018 12:23

 • YokianNatZdjęcie
  2. YokianNat

  Dołączył: 13 lis 2018 11:13

 • ShannonTudgeZdjęcie
  3. ShannonTudge

  Dołączył: 13 lis 2018 10:38

 • SpikeCalmZdjęcie
  4. SpikeCalm

  Dołączył: 13 lis 2018 09:06

 • JameskaxZdjęcie
  5. Jameskax

  Dołączył: 13 lis 2018 08:41

Ostatnio dodane posty

 Zdjęcie

Czekacie na premierę Mi MIX 3 w Europie? Jego cena może b...

15 gru 2018

Dodał: Czempi W Nowości technologiczne
Mi_MIX_3_11.jpg
Pojawiły się przecieki dotyczące ceny.

Wszystko wskazuje na to, że najnowszy flagowiec od Xiaomi wkrótce trafi do sprzedaży w Europie. Smartfon został oficjalnie zaprezentowany pod koniec października w Pekinie i za sprawą nowatorskiej konstrukcji szybko stał się obiektem pożądania wielu fanów nowych technologii.

Za globalnym sukcesem Xiaomi stoją urządzenia, których stosunek jakości do ceny był zawsze na doskonałym poziomie. Chińczycy nadal podążają tą ścieżką o czym świadczą najnowsze wieści na temat europejskiej ceny Mi MIX 3. Roland Quandt znany z trafnych przecieków dotyczących urządzeń mobilnych, napisał na Twitterze, że cena MIX'a powinna wynieść 529,90 euro (około 2275 zł) za wersję 6/128GB. Trzeba przyznać, że to atrakcyjna cena zważywszy na specyfikację samego urządzenia.

Mi_MIX_3_12.jpg

Ile Mi MIX 3 będzie kosztował w Polsce? Spodziewana cena w Niemczech sugeruje, że na naszym rynku urządzenie może być wycenione na około 2500 zł. Szczegóły poznaliśmy poznać już na początku przyszłego roku.

Przypomnijmy, najciekawszym elementem konstrukcji Mi MIX 3 jest przesuwna obudowa dzięki czemu udało się zastosować fenomenalny ekran AMOLED wypełniający niemal cały przedni panel. Więcej na temat samego urządzenia dowiecie się z naszego testu: Mi MIX 3 - recenzja flagowego "slidera" od XiaomiŹródło: Twitter

Wyświetl pełny artykuł

  1 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

Szef firmy OnePlus tłumaczy, dlaczego nie ma mniejszych s...

15 gru 2018

Dodał: Argin W Nowości technologiczne
g_-_550x412_-_s_x41b9586c-b813-4446-9541Nie jest tajemnicą, że od paru lat gabaryty smartfonów systematycznie rosną. Każdy kolejny model jest większy od poprzedniego, choć entuzjastyczne przyjęcie takich konstrukcji jak iPhone SE świadczy o zapotrzebowaniu na bardziej kompaktowe konstrukcje. Dlaczego więc producenci nie chcą ich tworzyć? Za wyjaśnienia zabrał się dyrektor generalny OnePlusa, Pete Lau.Lau, w wywiadzie udzielonym PC…KDDzPPhlPgQ

Wyświetl pełny artykuł

  1 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

mBank ostrzega przed zbyt dobrymi okazjami w internecie –...

15 gru 2018

Dodał: Argin W Nowości technologiczne
g_-_550x412_-_s_xf5d03440-aac3-4c6c-8151Okres przedświątecznych okazji i obniżek cen w internecie, a co za tym idzie – częstych zakupów, to dobra okazja, by zdać sobie sprawę, że nie każdy sprzedawca ma dobre zamiary. Z akcją uświadamiania klientów ruszył mBank, który w komunikacie bezpieczeństwa zwraca uwagę na zagrożenia, jakie mogą spotkać kupujących w sieci. Przestrzeganie kilku zasad ma pomóc wybrać wiarygodnego sprzedawcę i nie…HbtmhR-YCMQ

Wyświetl pełny artykuł

  1 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

Windows 10 i inne usługi Microsoftu w jednym abonamencie....

15 gru 2018

Dodał: Czempi W Nowości technologiczne
ms3652.jpg
Abonament all inclusive. 

Nastąpiła era abonamentów i subskrypcji, a przynajmniej tego chcą nie tylko dostawcy usług ale i twórcy oprogramowania. Jeszcze kilka lat temu, gdy kupowaliśmy oprogramowanie, płaciliśmy za nie jednorazowo. Teraz ten model odchodzi do lamusa, a rynek wygląda zdecydowanie inaczej. 

Szablonowy przykład - pakiet Microsoft Office. Za najnowszą wersję dla użytkowników domowych - Office Home & Student 2019 zawierający jedynie programy Word, Excel i PowerPoint - musimy zapłacić 639,99 zł, ale jest to opłata jednorazowa. Tymczasem dużo bogatszy zestaw narzędzi wchodzący w skaład pakietu Office 365 Personal kosztuje 299,99 zł rocznie lub 29,99 zł miesięcznie. 

cover-microsoft-office-365.jpeg

Źródło: Microsoft

W ramach Office 365, czyli usługi subskrypcyjnej, dostajemy dostęp do aplikacji pakietu Office, które są stale aktualizowane. Krótko mówiąc, zawsze mamy dostęp do najnowszej wersji aplikacji. Kupując jednorazową licencję dożywotnią, jesteśmy skazani na jedną wersję pakietu - na przykład Office 2016. Mamy ją na stałe, ale po paru latach zacznie się starzeć. Natomiast nowości z Office 2019, subskrybenci Office 365 otrzymają od razu. Posiadacze Office 2016 muszą kupić kolejną, nową licencją na wersję 2019. To jest jedna zaleta.

Drugą jest cena - mniejsza, miesięczna opłata jest bardziej lekkostrawna niż jednorazowa, ale liczona w setkach złotych. Oczywiście w tym przypadku nie otrzymujemy dostępu do usługi na zawsze i jesteśmy skazani na regularne opłacanie abonamentu. W ten sposób gigant zapewnia sobie stały dopływ gotówki. Ale my również na tym korzystamy i przypominam punkt poprzedni - zawsze jesteśmy na bieżąco. Za Office 365 na rok, zapłacimy 299 zł, czyli o ponad połowę mniej niż za wieczystą licencję Office Home.

W ofercie Microsoftu istnieje jeszcze coś takiego jak Microsoft 365 - jest to zbiorcza usługa łącząca licencję użytkownika Windows 10, licencję użytkownika Office 365 i narzędzia do zarządzania Enterprise Mobility + Security. Niestety jest to ograniczone jedynie do rynku komercyjnego, czyli klientami tej usługi mogą być tylko firmy. To jednak ma się wkrótce zmienić.

maxresdefault.jpg

Źródło: Xbox

Microsoft potwierdził informacje o pracach nad wersją konsumencką, czyli przeznaczoną dla klienta indywidualnego. Co dostaniemy w jej ramach? Wiele nie wiadomo, ale można się domyślać, że będzie to licencja na Windows 10 i Office 365. Co więcej? Możliwości jest sporo. Spodziewać się można, że dołączy do niej też usługa Xbox Game Pass. Na razie dostępna jedynie na konsoli, ale wkrótce trafi również na Windows 10. Tak więc płacimy miesięczną opłatę i dostajemy w jej ramach trzy produkty - pakiet biurowy, system operacyjny oraz gry. Ale to nie wszystko!

Gigant zapowiedział jakiś czas temu Xbox All Access - usługę w ramach której za miesięczną opłatę otrzymujemy Xbox Game Pass, Xbox Live Gold oraz … samą konsolę Xbox One! Po 2 latach regularnego opłacania konsola staje się naszą własnością. Podobna usługa miała zostać uruchomiona również ze sprzętem Surface w ofercie. Póki co, niestety ta usługa nie będzie dostępna w Polsce, ale to się może w przyszłości zmienić. Tak więc podsumujmy.

ms365-allaccess.jpg

Źródło: Własne

W przyszłości do oferty Microsoftu może trafić oferta abonamentowa, która za względnie niewielką opłatę miesięczną, zaspokoi wszystkie nasze potrzeby - komputer, konsolę, system, gry oraz pakiet biurowy. Czy to dobrze, czy źle? Pytanie, jaki będzie koszt takie usługi. Są to oczywiście czyste spekulacje i można przewidywać, że tak bogata oferta tania nie będzie. Na pewno będzie za to możliwość personalizacji usługi i dostosowania jej do naszych potrzeb poprzez wybieranie każdej usługi z osobna.

Tak czy inaczej, oprogramowanie jako usługa dostępna w ramach abonamentu to rzeczywistość. W ten sposób dystrybuowany jest już od dawna na przykład pakiet Adobe. Popularność Netflixa i Spotify, a teraz również Xbox Game Pass pokazuje, że ludziom taka forma dystrybucji multimediów, oprogramowania, a w przyszłości również sprzętu, naprawdę odpowiada.


Wyświetl pełny artykuł

  1 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

Zdjęcia 6,8 mln użytkowników Facebooka mogły wpaść w niep...

15 gru 2018

Dodał: Argin W Nowości technologiczne
g_-_550x412_-_s_x1835f553-224c-415b-a7d0Facebook informuje o rozwiązaniu dużego problemu dotyczącego API odpowiedzialnego za obsługę zdjęć. W wyniku usterki, osoby które korzystają z logowania danymi Facebooka, mogły nieświadomie przekazać aplikacjom trzecim dostęp do większej niż zwykle liczby swoich zdjęć. Problem występował między 13. a 25. września tego roku i został już ostatecznie rozwiązany, ale Facebook zdecydował się podzielić…hOrB3B0FNqw

Wyświetl pełny artykuł

  1 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

Świąteczne zakupy online okazją dla oszustów. By się chro...

15 gru 2018

Dodał: Argin W Nowości technologiczne
g_-_550x412_-_s_x732890a6-ec6a-4d9d-8a62Święta są coraz bliżej, a w poprzedzającym je tygodniu z pewnością wiele osób zdecyduje się jeszcze na zakup ostatnich prezentów, sugerując się na przykład naszym przeglądem najciekawszych ofert. Co nie powinno być zaskoczeniem, z roku na rok coraz więcej kupujących decyduje się przed świętami na zakupy przez internet, a to dobra okazja, by przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa związane…t9JAEmJjg58

Wyświetl pełny artykuł

  0 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

Twórca Stardew Valley czasowo wstrzymał prace nad nowym p...

15 gru 2018

Dodał: Gamuś W Nowości ze świata gier
Twórca Stardew Valley ogłosił, że utworzy zespół zajmujący się dalszym rozwojem tego przeboju. Do czasu jego uformowania deweloper wstrzymał prace nad swoim nowym projektem.
Twórca Stardew Valley czasowo wstrzymał prace nad nowym projektem został opublikowany przez gry-online.pl 15 grudnia 2018. Zobacz zasady korzystania z naszych treści.

Wyświetl pełny artykuł

  5 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

Sklep Discord będzie miał mniejsze marże niż nawet Epic G...

15 gru 2018

Dodał: Gamuś W Nowości ze świata gier
Firma Discord ogłosiła, że wraz z początkiem przyszłego roku obniży do 10% marżę w swoim sklepie dystrybucji cyfrowej. Tym razem zaoferuje lepsze warunki niż nie tylko Steam, ale również Epic Games Store.
Sklep Discord będzie miał mniejsze marże niż nawet Epic Games Store został opublikowany przez gry-online.pl 15 grudnia 2018. Zobacz zasady korzystania z naszych treści.

Wyświetl pełny artykuł

  1 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

Beta Red Dead Online – Rockstar wprowadza mikrotransakcje...

15 gru 2018

Dodał: Gamuś W Nowości ze świata gier
Tryb zabawy wieloosobowej w Red Dead Redemption 2, znany szerzej pod nazwą Red Dead Online, otrzymał oficjalny sklep z mikrotransakcjami. Gracze mogą kupić w nim za prawdziwe pieniądze premiową walutę gry, którą są sztabki złota, odblokowujące dostęp do nowych broni, wyposażenia oraz usług.
Beta Red Dead Online – Rockstar wprowadza mikrotransakcje, znamy ceny został opublikowany przez gry-online.pl 15 grudnia 2018. Zobacz zasady korzystania z naszych treści.

Wyświetl pełny artykuł

  1 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi

 Zdjęcie

Google wstrzymuje sprzedaż technologii rozpoznawania twarzy

15 gru 2018

Dodał: Czempi W Nowości technologiczne
google_face.jpgWszystko dla bezpieczeństwa.

Całkiem niedawno na naszych łamach pojawił się artykuł, w którym informowaliśmy was o tym, że Microsoft planuje sformalizować zasady działania mechanizmu rozpoznawania twarzy. Tym razem temat podchwycił Google - gigant planuje wstrzymać sprzedaż tejże technologii.

Specjalny wpis opublikowany przez tytułową firmę wskazuje na dokładne powody takiej, a nie innej decyzji. Jej zdaniem mechanizm rozpoznawania twarzy może zostać wykorzystany w niezamierzony i niezbyt przyjazny dla ludzkości sposób. Google zaznacza przy tym jednak, że zdaje sobie sprawę z pozytywnych zastosowań tej zaawansowanej technologii.

Google stwierdza również, iż nie chce, aby rozpoznawanie twarzy było przyczyną ludzkiej krzywdy i zapowiada przy tym współpracę z wieloma organizacjami w celu wykluczenia możliwości wystąpienia takich sytuacji. Firma chce mieć pewność, że technologia jest gotowa na użycie jej na masową skalę.

Trudno w tym momencie nie wspomnieć o niewyjaśnionej do tej pory sytuacji, która stawia Google w nieco kontrowersyjnym świetle. Nie tak dawno temu gigant podobno był czynnym uczestnikiem badań wojskowych polegających na rozpoznawaniu potencjalnie niebezpiecznych celów przy użyciu właśnie technologii identyfikacji twarzy. Firma do tej pory nie skomentowała tego zajścia.

Oczywiście w decyzji Google jest sporo racji, bo trudno nie oprzeć się wrażeniu, że tytułowy mechanizm może zostać wykorzystany w niezbyt pożyteczny sposób, a nieokreślenie zasad jego działania pozwoli korporacjom na użycie go dla dowolnych, niekoniecznie etycznych, celów.

Źródło: TechCrunch

Wyświetl pełny artykuł

  1 Wyświetleń · 0 Odpowiedzi • 2387 Napisanych postów
 • 1305 Wszystkich użytkowników
 • JessicaCom Najnowszy użytkownik
 • 159 Najwięcej aktywnych

30 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 60 minut)

25 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych   (Wyświetl pełną listę)


Google, Zennethmat, jacobbb1, LionelHieby, StacyPowe8, beconindeshypseusy, Archiver35, SuperPrezes, Thomaspaype, WillieSoutt, uogataguku, ssiikisgah, Michalooo, Thomasincap, Ktpilefelp, Matdqbzlbem, fayeah4, VitaliyAlunduh, Hengleyet, Semenevill, Zilliamrof, WallaceBlump, GBrozavetrov, isabelci11, EllisPotti, Hbnilefelp


Portal v1.4.0 by DevFuse | Based on IP.Board Portal by IPS