Skocz do zawartości

Welcome to Ts-4Games.pl - Publiczny Serwer TeamSpeak3
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Gamuś

Gamuś

Rejestracja: 24 maj 2019
Poza forum Ostatnio: 24 maj 2019 12:21
-----

NVIDIA GeForce Game Ready Drivers 436.02. Okolicznościowy sterownik z masą nowości

dziś, 04:00

Korzystając z targów Gamescom 2019, NVIDIA wydała okolicznościową wersję sterownika graficznego – GeForce Gamescom Game Ready Drivers 436.02. Wydanie to jest o tyle szczególne, że zawiera bogaty zestaw nowości, czy to pod względem funkcji czy uaktualnień.Co najistotniejsze, zieloni obiecują liczne poprawki optymalizacyjne. Ponoć w Apex Legends można liczyć nawet na 23-proc. wzrost liczby…G0WgdwCNrxE

Wyświetl pełny artykuł

Intel Springhill. Pierwszy chip na potrzeby sztucznej inteligencji

dziś, 01:04

Intel zaprezentował i podzielił się nowymi informacjami na temat swojego pierwszego układu, który jest dedykowany specjalnie do zastosowań bazujących na sztucznej inteligencji. Nie zadomowi się w domach czy stacjach roboczych małych firm, ale został stworzony na potrzeby wielkich centrów obliczeniowych.Firma z Santa Clara (a właściwie jej Izraelski oddział z Haify) pokazała chip, który bazuje…7FgcgOZ3Js8

Wyświetl pełny artykuł

WD Black. Nowe SSD i HDD dla graczy na Gamescom

wczoraj, 22:58

Nośniki to niekoniecznie mocno związany z grami temat. Niesłusznie, w końcu gry zajmują coraz więcej GB, a standardowo w komputerach czy konsolach wcale nie panują o wiele pojemniejsze dyski niż kilka lat temu. WD prezentuje produkty wpisujące się w tę tematykę.Firma na targach Gamescom w niemieckiej Kolonii przedstawiła całą gamę dysków zewnętrznych, których przewodnim motywem jest…B56yMfD4S-A

Wyświetl pełny artykuł

Matrix 4 oficjalnie zapowiedziany! Keanu Reeves wróci jako Neo

wczoraj, 22:27

matrix_4_zapowiedziany.jpg
Niesamowita informacja ze świata rozrywki.

Większej niespodzianki nie mogli sobie wymarzyć miłośnicy kultowej, cyberpunkowej trylogii Matrix. Prezes Warner Bros. Picture Group, Toby Emmerich, oficjalnie zapowiedział, że Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures pracują nad filmem Matrix 4! W rolach Neo i Trinity wystąpią w nim Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss, znani z oryginalnej trylogii. Scenariuszem i reżyserią Matrixa 4 zajmie się Lana Wachowski.

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani powrotem do świata Matrixa z Laną u sterów", powiedział Emerich. "Lana to prawdziwa wizjonerka i jesteśmy w pełni przekonani co do tego, że nowa odsłona Matrixa zadowoli fanów."

Scenariusz Matrixa 4 wraz z Larą Wachowski tworzą Aleksandar Hemon i David Mitchell. Film ma wejść w fazę produkcji z końcem roku 2020. Nowe dzieło powstałoby zapewne znacznie wcześniej, gdyby nie kwestie praw autorskich, które na przestrzeni ostatnich lat nie mogły zostać uregulowane. Również duże obłożenie Keanu Reevesa rolami aktorskimi w Johnie Wicku 3 oraz Toy Story 4 (głos Duke'a Cabooma) nie ułatwiało sprawy.

Fabuła filmu pozostaje tajemnicą. Nie wiemy jeszcze w jaki sposób twórcy podejdą do roli Morfeusza, w którego wcześniej wcielał się Laurence Fishbourne. Według plotek może zastąpić go młodszy aktor.

Matrix_4_premiera.jpg

"Jestem bardzo szczęśliwa, że postacie, które wykreowaliśmy z Lilly (Wachowski - przy. red.) ponad 20 lat temu ponownie wracają do życia oraz niezmiernie wdzięczna za to, że znów będę mogła pracować w gronie moich wspaniałych przyjaciół.", powiedziała Lana Wachowski.

Pierwsza część Matrixa miała światową premierę 31 marca 1999 roku. Wyreżyserowany przez rodzeństwo Wachowskich film science fiction został nagrodzony czterema Oscarami i na stałe zapisał się w historii kinematografii jako jeden z najlepszych i najbardziej złożonych filmów w swoim gatunku. Inspiracją dla pierwszego Matrixa była animacja Ghost in the Shell z 1995 roku. Twórcy nigdy z resztą się z tym nie kryli.Do tej pory filmy Matrix, Matrix: Reaktrywacja i Matrix: Rewolucje zarobiły łącznie ok. 1,6 miliarda dolarów.

Źródło: VarietyWyświetl pełny artykuł

The Yakuza Remastered Collection trafiła do sprzedaży w PS Store

wczoraj, 21:07

Do europejskiego i amerykańskiego PlayStation Store trafiła składanka The Yakuza Remastered Collection. Choć obecnie można sprawdzić tylko zremasterowaną wersję gry Yakuza 3, wiemy już, jak długo trzeba będzie czekać na odświeżenie Yakuzy 4 i Yakuzy 5.
The Yakuza Remastered Collection trafiła do sprzedaży w PS Store został opublikowany przez gry-online.pl 20 sierpnia 2019. Zobacz zasady korzystania z naszych treści.

Wyświetl pełny artykuł