Skocz do zawartości

Welcome to Ts-4Games.pl - Publiczny Serwer TeamSpeak3
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Nadchodzi Firefox Premium. Co zawiera płatny pakiet?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Gamuś

Gamuś

    Lubię pisać ;-)

  • Redaktor
  • PipPipPip
  • 452 postów
Firefox_Premium_2.jpg
To Was zainteresuje.

Przeglądarka internetowa Firefox to świetna alternatywa dla użytkowanego przez 65% internautów Google Chrome. Niedawno miała miejsce premiera aktualizacji 67.0.1 (z naszej bazy programów pobierzecie nawet udostępnioną dziś wersję 67.0.2), a dziś dowiedzieliśmy się o ambitnych planach Mozilla Foundation, związanych z nową usługą Firefox Premium. Informacje na ten temat przedstawił dyrektor generalny Mozilli, Chris Beard.

Firefox Premium będzie usługą bazującą na zasadzie płatnej subskrypcji. To właśnie dzięki niej Mozilla mogłaby pozyskać dodatkowe fundusze na rozwój i popularyzację swojego programu, którego rozwój w tej chwili utrzymywany jest głównie z darowizn i ofert wyświetlanych w wyszukiwarkach w obrębie aplikacji. Użytkownik decydujący się na opłacanie comiesięcznego abonamentu zyskałby całkiem interesujące korzyści.

Przede wszystkim, bonifikatą byłby dostęp do zaawansowanego, nielimitowanego VPN. Dzięki temu z dostępu do sieci można by było korzystać w sposób anonimowy i omijać ograniczenia w krajach, w których pewne treści blokowane są przez cenzurę. Beard wspomniał też, że Mozilla zaoferuje przy okazji darmowy, ograniczony wariant takiej usługi. Nie wiadomo czy będzie to usługa autorska, czy przygotowana we współpracy z innym podmiotem.

Drugą z wymienionych korzyści płynących z korzystania z subskrypcji Firefox Premium miałby być dostęp do wirtualnego dysku. Nie padły w tej kwestii żadne konkrety, ale byłoby to zapewne rozwiązanie chmurowe, cechujące się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Mozilla na każdym kroku podkreśla, że to jest najwyższym priorytetem przy rozwijaniu aplikacji.

Wiemy na pewno, że każdy początkowo uzyska bezpłatny, limitowany czasowo dostęp do Firefox Premium, aby móc samemu przekonać się o jakości nowej usługi. Wiemy też, że na dwóch powyższych korzyściach ma się nie skończyć. Inne szczegóły tej sprawy są na razie owiane tajemnicą.

Brzmi dobrze?

Źródło: T3N

Wyświetl pełny artykuł
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych